Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   

Wdrożenia

Dzięki zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu w zakresie tworzenia i implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwami znamy i rozumiemy wymagania Klientów. Wiemy, że kluczowym elementem decydującym o zadowoleniu Klienta jest obok jakości zakupionego oprogramowania także profesjonalnie przeprowadzone wdrożenie oraz szkolenie pracowników. Znając realia działania firm z wielu różnych branż jesteśmy w stanie zapewnić proces wdrożenia zaplanowany w sposób gwarantujący pełne wykorzystanie wszystkich możliwości dostarczonych przez nas rozwiązań informatycznych. Posiłkując się zarówno teorią, jak i bogatym doświadczeniem opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia systemu, składającą się z głównych etapów, które szczegółowo opisane zostały poniżej

Etapy procesu wdrożenia

wdrozenia_01 wdrozenia_02 wdrozenia_03 wdrozenia_04 wdrozenia_05 wdrozenia_06

Analiza przedwdrożeniowa

Przed przystąpieniem do wdrożenia oprogramowania, konkretnych jego pakietów i dostępnych opcji konieczna jest rzetelna analiza procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Nasi analitycy dogłębnie poznają strukturę organizacyjną i komunikacyjną firmy, plany biznesowe, schematy przepływu pracy i dokumentów. Efektem tych prac jest dokument analizy przedwdrożeniowej, który służy za podstawę do przygotowania w pełni dostosowanej do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa konfiguracji produktów i usług. W trakcie procesu implementacji nie ograniczamy się do dostarczenia produktów i przeszkolenia pracowników. Nasi konsultanci aktywnie uczestniczą w całym procesie zmian organizacyjnych w Państwa firmie.

Dostosowanie rozwiązań do konkretnego klienta

To, co najbardziej wyróżnia system elseERP na tle konkurencji to stopień indywidualizacji oprogramowania. Program "pudełkowy" z ograniczoną możliwością konfiguracji, zmuszając do zmian i wyrzeczeń po stronie organizacji firmy to produkt, którego nie spotkacie Państwo w ofercie firmy ELSE. Hasło: "Nie musisz dostosowywać się do nas, my dostosujemy się do Ciebie" najlepiej streszcza naszą filozofię w tej dziedzinie Instalacja i konfiguracja oprogramowania na jednostkach użytkowników końcowych, przygotowanie serwera bazodanowego nie wymaga zaangażowania i specjalistycznej wiedzy pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Nasi konsultanci przejmują na siebie ciężar tych działań. Również konfiguracja urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, urządzenia fiskalne będzie dla Państwa prostym zadaniem dzięki naszemu wsparciu.

Szkolenia

Doświadczony i wyspecjalizowany zespół szkoleniowy dostępny jest od samego początku wdrożenia. Drobiazgowe szkolenie z obsługi programu odbywa się u klienta, na przygotowany już finalnie oprogramowaniu. Pracownicy w trakcie szkoleń i ćwiczeń praktycznych poznają dokładnie te oprogramowanie, które będą wykorzystywać w codziennej pracy.

Praca równoległa

Dobrą praktyką wdrożeń systemów informatycznych jest zapewnienie możliwości i realizacji pracy równoległej na nowym systemie, zanim zostanie on produkcyjnie uruchomiony w firmie. Dzięki temu w bardzo praktyczny sposób przyszli użytkownicy mogą szczegółowo poznać nowe rozwiązanie. Ten element szkolenia pracownika zapewnia wyjaśnienie pojawiających się pytań i wątpliwości jeszcze przed faktyczną koniecznością używania nowego systemu, czyli przed startem produkcyjnym. Praca równoległa pozwala użytkownikom wejść w nowy system w sposób szybki i bezstresowy.

Start produkcyjny

W newralgicznym momencie rozpoczęcia pracy w nowej rzeczywistości organizacyjnej nie pozostawiamy Państwa bez opieki. Regułą jest asysta naszych konsultantów w pierwszych dniach pracy z oprogramowaniem ELSE. Nasza obecność pozwala na błyskawiczne rozwiązanie pojawiających się problemów, zwiększa też poczucie bezpieczeństwa i komfortu pracowników Nasi konsultanci cechują się szeroką, praktyczną wiedzą techniczną z zakresu wdrażanych rozwiązań. Dzięki współuczestniczeniu w całym procesie wdrożenia znają też doskonale procesy biznesowe w Państwa przedsiębiorstwie. Dzięki temu pomoc, którą otrzymujecie od nich Państwo, jest rzetelna, wyczerpująca i natychmiastowa.

Opieka powdrożeniowa

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się w momencie wdrożenia naszych produktów, lecz trwa przez cały okres ich funkcjonowania w przedsiębiorstwie. Do państwa dyspozycji pozostają specjalistyczne narzędzia obsługi systemu i wykwalifikowany zespół wspierający z ELSE. Gwarantujemy wsparcie, które zapewnia komfort pracy z naszymi aplikacjami. Zapewniamy stałą aktualizację oprogramowania do zmieniających się warunków biznesowych i prawnych. Systematycznie pracujemy nad rozwojem funkcjonalnym systemu, a efekty tych prac udostępniane są naszym klientom. Zwiększanie dostępnych narzędzi umożliwia swobodną rozbudowę prowadzonej działalności oraz wzrost konkurencyjność.