Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   

Oprogramowanie ERP

Kluczem do sprawnego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem jest planowanie. Bez niego zarówno produkcja, jak i dystrybucja, czy magazynowanie stają się chaotyczne, co prowadzi do kosztownych błędów. Odpowiednie oprogramowanie ERP, jakie oferujemy naszym Klientom, pozwala na lepszą kontrolę wspominanych procesów. Kompleksowy, nowoczesny, łatwy w obsłudze i wielopoziomowy system informatyczny elseERP ma modułową budowę, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno w przypadku niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych, wielooddziałowych firm o międzynarodowym zasięgu. Systemy klasy ERP pozwalają uporządkować pracę całego zespołu, co przekłada się na zwiększenie zysków i minimalizację kosztów dodatkowych.

Systemy klasy ERP dla firm działających w różnych branżach

Wybrane w procesie wdrożenia, współpracujące ze sobą moduły np. dla księgowości, finansów, logistyki, magazynierów czy działów w firmie, są dostępne dla każdego pracownika z poziomu dedykowanej aplikacji desktop lub mobilnej. Aplikacje uwzględniają występujące na rynku warunki i ograniczenia, a tym samym wspierają skuteczne zarządzanie firmą. Oprogramowanie ERP daje możliwość stałej kontroli nad wieloma obszarami biznesowymi jednocześnie. Podstawą jest tu na bieżąco aktualizowana baza danych, dzięki której każdy pracownik może wykonywać swoje obowiązki na podstawie rzetelnych informacji. Teraz wystawianie faktur, zakupy, dostawy oraz inne zadania będą jeszcze łatwiejsze, a ryzyko pomyłek — ograniczone do minimum.

Oprogramowanie ERP: rozwiązanie łatwe w dostosowaniu do potrzeb indywidualnych

Oferowane przez nas modułowe oprogramowanie ERP da się łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Jako Klient firmy ELSE nie musisz płacić za moduły, które nie sprawdzą się w Twojej branży — wdrożymy tylko te funkcjonalności, jakie uznasz za najbardziej przydatne. Rozwiązanie to pozwala na oszczędności nie tylko w zakresie finansowym, ale też czasowym, dzięki czemu możliwe jest lepsze zarządzanie zarówno firmowym budżetem, jak i ograniczonym zasobem czasu przeznaczonego na kierowanie przedsiębiorstwem czy planowanie jego dalszego rozwoju.

Zalety zarządzania firmą za pomocą oprogramowania ERP

Zarządzanie firmą za pomocą oprogramowania ERP niesie za sobą wiele korzyści. Do najistotniejszych zalet można zaliczyć między innymi:

  • uproszczenie obiegu informacji w firmie, jak również ułatwienie dostępu do ważnych danych,
  • możliwość pełniejszej kontroli nad różnymi procesami oraz wykonywanymi przez pracowników zadaniami,
  • niższe koszty wdrożenia i utrzymania niż w przypadku korzystania z kilku aplikacji służących do zarządzania.

Ponadto atut stanowi też to, że projektując nasze oprogramowanie ERP, zadbaliśmy o szeroki wybór modułów, a także funkcji, co sprawia, że stanowi on innowacyjne rozwiązanie, sprawdzające się w różnych branżach czy zastosowaniach.

ELSE – specjaliści od systemów klasy ERP

W ELSE pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, doskonale znający się na tym, jak należy wdrażać, jak również obsługiwać systemy klasy ERP. Chętnie dzielą się oni swoją wiedzą na temat tego rodzaju oprogramowania z Klientami, u których jest ono instalowane. Ponadto same rozwiązania, jakie oferujemy, zapewniają bardzo intuicyjne środowisko, dzięki czemu nauczenie się efektywnego korzystania z nich nie zajmuje wiele czasu. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakieś pytania dotyczące produktów ELSE lub chcesz postawić na nasze systemy klasy ERP w swojej firmie.