Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   

System ERP — przykłady

Firma ELSE realizuje projekty dla systemów ERP na terenie całego kraju. Wdrożeniowcy są w ciągłym kontakcie z naszymi projektantami, co pozwala tworzyć konkretne rozwiązania ukierunkowane na potrzeby Klientów. Oferujemy im usługi polegające na błyskawicznym wdrażaniu nowego oprogramowania w miastach oddalonych od naszej siedziby nawet o setki kilometrów. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzebę dostarczania różnych rozwiązań informatycznych jednego dostawcy dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jako przykłady naszych realizacji możemy wymienić system elseERP z rozbudowanymi modułami dla dystrybucji, logistyki, magazynu, produkcji czy księgowości. Kolejny to elseWMSz mobilnymi terminalami magazynowymi i automatyczną identyfikacją opartą o kody kreskowe czy RFID, która umożliwia skrócenie np. czasu załadunku.

Innym z wdrażanych przez nas systemów jest ASENT — wspierający przede wszystkim przedstawicieli handlowych i kierowców, który współpracuje np. z przenośnymi drukarkami, umożliwia przyjmowanie płatności z wydrukiem KP czy szybki podgląd raportów. System działa na smartfonach i tabletach z Androidem, stając się niezastąpionym narzędziem dla wielu mobilnych pracowników, którzy potrzebują danych wyświetlanych w czasie rzeczywistym.

Przykłady systemów ERP jako projektów realizowanych przez ELSE znajdziesz na naszej stronie www. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem takiego oprogramowania dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu.