Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   

Kadra zarządzająca

ELSE S.j tworzą utalentowani ludzie, którzy odpowiadają za tworzenie wyjątkowych rozwiązań informatycznych. To właśnie oni badają potrzeby klientów, projektują nowe technologie, odpowiadają za współpracę z wieloma kontrahentami. Ich praca to wyzwanie – wymaga wiedzy i ciągłej jej pogłębiania. Bez wątpienia obecna pozycja ELSE S.j. to wynik ciężkiej pracy wszystkich pracowników tej firmy.
Adam Mikielewicz – Dyrektor Zarządzający
Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Technologia i Zarządzanie Budownictwem. Od początku współwłaściciel spółki ELSE. Kierując spółką zajmuje się jej organizacją oraz ścisłą współpracą z kontrahentami. Budując współodpowiedzialność wśród załogi ELSE zajmuje się delegowaniem zadań w taki sposób, aby dostrzegać i wspierać osoby ambitne i zaangażowane. Jest dumny z faktu, iż współtworzone oprogramowanie pomaga kontrahentom w zarządzaniu oraz przyczynia się do rozwoju ich przedsiębiorstw. Prywatnie mąż i ojciec. Wolne chwile spędza na wędkowaniu oraz lekturze.
Cezary_Zajaczkowski
Cezary Zajączkowski – Dyrektor IT
Informatyk i programista Absolwent Politechniki Gdańskiej na kierunku Informatyka. Współpracował z wieloma znakomitymi firmami takimi jak: Polski Rejestr Statków, Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, Akademia Marynarki Wojennej oraz Intel. Współtwórca produktowej części sukcesu Spółki ELSE, która jego zdaniem daje możliwość urzeczywistniania odważnych i rewolucyjnych rynkowo przedsięwzięć. Ponad 25 letnie funkcjonowanie na rynku to powód do ogromnej dumy tak samo jak kierowanie zespołem profesjonalistów, na których zawsze może polegać. Zgrany zespół i przyjazna atmosfera pracy sprawia, że codzienne wyzwania realizuje z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Prywatnie domator kochający swoją rodzinę. W życiu zawsze kieruje się nauką Jezusa Chrystusa. Uwielbia góry i dobrą kuchnię.
Michal_Czerwiec
Michał Czerwiec – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomicznym – specjalność Transport i Logistyka. W ELSE pracuje już od ponad dekady, ciągle zdobywając praktyczne doświadczenie i czerpiąc przy tym ogromną satysfakcję. Niemniejszą satysfakcję daje mu praca wykładowcy na uczelniach wyższych, którą sprawnie godzi z obowiązkami wykonywanymi w ELSE. Jako wzięty logistyk ściśle współpracował z wieloma firmami z sektora dystrybucji i produkcji, oraz doradczo z dziesiątkami firm i osób z różnych zakresów tematycznych biznesu. Satysfakcję sprawia mu świadomość sukcesów studentów, którzy wiedzę zdobytą podczas zajęć przekładają na praktykę biznesową. Jest ogromnie dumny z atmosfery pracy, jaką udało się przez lata stworzyć w ELSE. Prywatnie można go spotkać na przejażdżkach motocyklem albo najzwyczajniej w świecie w domu z rodziną.
Joanna_Krawczyk
Joanna Krawczyk – Kierownik Administracyjny
Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Teorii i kompozycji. W ELSE pracuje od początku powstania firmy prowadząc z sukcesami wszystkie procesy administracyjne zachodzące w firmie. To głos Pani Joanny usłyszymy w telefonie dzwoniąc do nas. W swojej pracy ceni fachowość współpracowników, precyzyjność ustaleń oraz doskonałą twórczą atmosferę jaka panuje w ELSE. Jak sama twierdzi jest to doskonała pomoc w porannym wychodzeniu do pracy. Prywatnie uwielbia spędzać czas wraz ze swoim mężem oraz dwoma synami szczególnie w piątkowe popołudnia.