Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:

Jednym z bardzo ważnych elementów działania firm tworzących oprogramowanie ERP, system klasy WMS czy CRM dla handlowców, jest umiejętność odpowiedniego wprowadzania nowinek technicznych do swoich sprawdzonych i szeroko wykorzystywanych rozwiązań. W ubiegłym roku ELSE rozpoczęło testy kilku z nich, a w tym roku z powodzeniem znalazły zastosowanie w produkcyjnych wersjach systemów, pracujących u naszych klientów.

Takim rozwiązaniem jest .NET 5 wprowadzający wiele ułatwień przy wytwarzaniu oprogramowania i pozwalający na wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych. Dzięki niemu wzrosła wydajność oraz odporność na błędy infrastruktury magazynowego systemu informatycznego.

Zastosowaliśmy również architekturę mikroserwisów, która zwiększa niezawodność systemu, jego skalowalność oraz ułatwia wdrażanie zmian w aplikacji.

Innym rozwiązaniem jest chmura Azure od Microsoft zwiększająca dostępność przy dużej liczbie zapytań oraz skalowalność rozwiązania. Z tej technologii korzysta między innymi aplikacja dla handlowców.

Ewolucja systemów ELSE obejmuje wiele innych nowoczesnych technologii i narzędzi, a wszystkie one wdrażane są, żebyśmy mogli w dalszym ciągu dostarczać rozwiązania zapewniające naszym klientom przewagę konkurencyjną na rynku.

Comments are closed.