Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:
Jak często zdarza się Państwu zastanawiać, w jaki sposób poszerzyć rynek zbytu dla towarów Państwa firmy? My również zastanawiamy się każdego dnia jak sprawić, aby nasi klienci mogli lepiej realizować swoje cele biznesowe. WIEMY JAK tworzyć nasze rozwiązania, aby były maksymalnie wydajne oraz skuteczne. Proszę pomyśleć, jakby to było, gdyby mogli Państwo:
  • zwiększyć kontrolę nad pracą Przedstawicieli Handlowych podnosząc przy okazji ich aktywność
  • zaprezentować atrakcyjność oferty, która sprawi, że potencjalny klient chętniej podejmie decyzję o współpracy z Państwa firmą
  • prowadzić sprzedaż, generować zamóweinia lub faktury/paragony z gwarancją ich szybkiego transferu do centrali firmy


a1 Planowanie trasy dla Przedstawiciela Handlowego można zrealizować w dwojaki sposób. Może ją zaplanować Przedstawiciel Handlowy bezpośrednio na swoim urządzeniu i wysłać plan pracy do zatwierdzenia przez przełożonego. Z drugiej strony przez portal zarządzania trasę może zaplanować Przedstawicielowi jego przełożony. Poprzez mapy Google można podejrzeć jak przebiega trasa przedstawiciela w oparciu o plan pracy z konkretnego dnia.Planowanie trasy pozwala kontrolować sposób, miejsce oraz czas realizacji założonego planu pracy przedstawiciela i odpowiednio szybko reagować na zaistniałe sytuacje. Plan pracy można na bieżąco modyfikować w zależności od potrzeb.
a2 W systemie elseASENT istnieje możliwość obsługi promocji zarówno gratisowych jak i gazetkowych. W systemie automatycznie wyliczana jest ilość należnego gratisu (towar handlowy lub niehandlowy), a PH ma możliwość ograniczenia ilości przydzielonego gratisu (w ramach uprawnień).To łatwa i przejrzysta kontrola promocji bezpośrednio podczas wizyty u klienta. Daje możliwość prezentacji produktów gratisowych i gazetkowych. Pokazuje też ich rotację u klienta co może zwiększyć wartość zamówienia.
a3 Funkcja pozwalająca na planowanie targetów poprzez panel zarządzania dla każdego Przedstawiciela zarówno w sposób wartościowy i ilościowy na poszczególne produkty lub marki oraz grupy towarowe. Przedstawiciel Handlowy ma bezpośredni podgląd na swoim urządzeniu stanu realizacji założonych targetów. System udostępnia możliwość monitowania przez przełożonego na jakim etapie jest realizacja założonego targetu poprzez automatyczne wiadomości motywujące i przypominające.
a4 elseASENT posiada możliwość raportowania niezapłaconych należności kontrahentów ze szczególnym wyróżnieniem płatności przeterminowanych i ilości dni przeterminowania. System posiada też możliwość całościowej lub częściowej spłaty należności na smartfonie lub tablecie i wydrukowania dokumentu KP na podłączonej przez bluetooth drukarce przenośnej. Istnieje również możliwość podglądu wartości blokad kontrahenta tj. kredyt kupiecki, ilość dni przeterminowania płatności lub jej wartość.Owa procedura pozwala na bieżącą kontrolę zaległości, a co o wiele ważniejsze informowanie klienta o stanie spłat poszczególnych faktur. Uwolnienie środków finansowych poprzez spłatę zadłużenia podczas wizyty Przedstawiciela otwiera możliwość złożenia kolejnego zamówienia.
a5 elseASENT posiada możliwość łatwego wyboru towaróww podziale na grupy asortymentowe, producenckie, promocyjne, ulubione, nowości itp. Towary Ulubione, to towary najczęściej wybierane przez danego klienta na ostatnich zamówieniach. Zakładka Nowości daje możliwość łatwego wyszukania towaru, który aktualnie chce wypromować Twoja firma.‚Ulubione’ to przede wszystkim możliwość zwiększenia zamówienia przez uwzględnienie towarów, które klient kupuje najczęściej. To funkcja, która pokazuje klientowi jak często w jakiej cenie i ilościach kupuje dany produkt. Upraszcza to realizację zamówienia oraz powoduje zwiększenie jego wartości. Przedstawiciel Handlowy ma również możliwość zwrócenia uwagi na nowości w ofercie produktowej.

OBEJRZYJ FILMY

a1 a2 a3 a5
Masz dodatkowe pytania?
Podaj swój numer telefonu - oddzwonimy !

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

* - pole obowiązkowe.

Comments are closed.