Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:

Firma Sigma Alkohole Sp. z o.o. z Gdańska, wielokrotnie nagradzana m.in. "Diamentami Forbes'a", zdecydowała o wdrożeniu nowego programowania ERP do zarządzania firmą, który pozwoli jej usprawnić procesy biznesowe i jeszcze przyspieszyć rozwój rynkowy.

System elseERP wybrany do tego celu, zapewni firmie działającej na obszarze niemal całej Polski, sprawną obsługę logistyki oraz automatyzację rozliczeń z dostawcami i spółkami w ramach Grupy.

Decyzja Sigma o wdrożeniu ELSE była też podyktowana potrzebą posiadania partnera informatycznego, które będzie równie dynamicznie rozwijał swoje oprogramowanie oraz był w stanie w krótkim czasie wprowadzać do systemu funkcje dedykowane dla Sigma.

Wdrażanie ERP to projekt rozłożony w czasie, dlatego projekt wdrożeniowy trwał wiele miesięcy i zakończył się pełnym sukcesem. Zespół doświadczonych specjalistów firmy ELSE, we współpracy z menadżerami i pracownikami z Sigma, przeprowadził całość prac skutecznie, osiągając finalnie oczekiwaną w tej realizacji funkcjonalność.

Comments are closed.