Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:

Dynamiczny rozwój biznesu spowodował w spółce LPP Printable Sp. z o.o. potrzebę zapewnienia z jednej strony dopasowanych, a z drugiej rozwojowych rozwiązań informatycznych do zarządzania procesami firmy. Zarząd spółki zdecydował o wyborze firmy ELSE, jako dostawcy nie tylko głównych rozwiązań ERP i WMS, ale również systemu wsparcia pracowników mobilnych działającego na tabletach oraz portalu B2B dla jej klientów.

W ramach projektu wdrożeniowego opracowano i wykonano również dedykowane funkcje, które zostały postawione jako wymaganie już podczas rozmów handlowych, a dalej rozwinięte podczas analizy przedwdrożeniowej. Całość rozwiązań integruje działania wszystkich działów firmy, dając zarządowi łatwo dostępną i czytelną informację na temat jej funkcjonowania.

LPP Printable działa w sektorze odzieży reklamowej, oferując swoim klientom szeroki asortyment T-shirtów, koszulek polo, bluz, polarów, kurtek oraz czapek. Jest właścicielem marek z ugruntowaną pozycją rynkową jak PROMOSTARS oraz GEFFER.

Comments are closed.