Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:

elseASENT – Ekspert w dziedzinie sprzedaży mobilnej.

Jak często zdarza się Państwu zastanawiać, w jaki sposób poszerzyć rynek zbytu dla towarów Państwa firmy? My również zastanawiamy się każdego dnia jak sprawić, aby nasi klienci mogli lepiej realizować swoje cele biznesowe. WIEMY JAK tworzyć nasze rozwiązania, aby były maksymalnie wydajne oraz skuteczne. Proszę pomyśleć, jakby to było, gdyby mogli Państwo:
prowadzić sprzedaż generować zamówienia lub faktury/paragony z pewnością ich szybkiego transferu do centrali firmy,
zwiększyć kontrolę nad pracą Przedstawicieli Handlowych podnosząc przy okazji ich aktywność
zaprezentować atrakcyjność oferty, która sprawi, że potencjalny klient chętniej podejmie decyzję o współpracy z Państwa firmą
...a co o wiele ważniejsze pozbyć się problemów które udało się nam zidentyfikować i SKUTECZNIE ROZWIĄZAĆ Przedstawiciel handlowy ma podgląd na promocje, z których może korzystać klient. Promocje mogą dotyczyć zarówno ceny promocyjnej jak i upustu mając również na uwadze przyzwyczajenia zakupowe każdego z klientów. Przedstawiciel Handlowy ma możliwość sprawdzenia ile i w jakiej cenie dany klient wcześniej kupował określone produkty. W ramach aktualnej promocji PH ma możliwość pokazać na smartfonie obraz produktu promocyjnego. System umożliwia prowadzenie działań promocyjnych z ograniczeniami związanymi z limitowaniem bonusów na przedstawiciela lub kontrahenta. Przedstawiciel handlowy ma możliwość obserwacji jak wpływa wydawanie bonusów na rentowność całego zamówienia.
Funkcjonalność umożliwiająca definiowanie targetów dla przedstawicieli handlowych i łatwe sprawdzanie ich realizacji na podstawie różnych kryteriów np. faktur wystawionych do ich zamówień. Dodatkowo przedstawiciel ma możliwość wglądu do stopnia realizacji zadanych mu targetów sprzedażowych. Informacje te są na bieżąco aktualizowane w oparciu o dane z systemu sprzedażowo - magazynowego firmy.
Przedstawiciel handlowy podczas wizyty u klienta ma możliwość sprawdzenia aktualnego salda opakowań z danym klientem oraz niezapłaconych faktur za opakowania.System umożliwia uzgodnienie formy rozliczenia opakowań biorąc pod uwagę ilość i rodzaj opakowań podlegających rozliczeniu.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. To właśnie decyduje o tym, iż jako jedyna na rynku firma ELSE - Systemy Informatyczne oferuje bezterminową gwarancję na swoje rozwiązania. Dzięki modułowej budowie wykorzystywanych aplikacji oferujemy pełne dopasowanie do Państwa potrzeb. Wykorzystanie sprawdzonej platformy jako podstawy serwisu daje całkowitą pewność do jakości technologicznej naszych rozwiązań.

O Firmie ELSE- Systemy informatyczne - realizatorzy projektu

Pozycja ELSE na rynku IT budowana jest od 1992 roku. To już 22 lata doświadczenia na rynku informatycznym w Polsce. Firma od tamtego czasu prężnie się rozwija, mając w swoim portfolio realizacji właścicieli takich marek jak: TAO-TAO, Cekol, Home&You, ESSEX oraz inne firmy, które dzięki naszym usługom funkcjonują sprawnie i ze szwajcarską precyzją. Dziś można śmiało powiedzieć, że powierzenie bezpieczeństwa zarządzania Państwa biznesem systemom ELSE to jak zatrudnienie w Państwa firmie kilku największych fachowców z dziedziny logistyki, sprzedaży, finansów czy kadry zarządzającej. ELSE- Systemy informatyczne to firma nastawiona na zyski swoich klientów. Stawiamy na politykę otwartego dialogu oraz partnerską współpracę z naszymi klientami. Wspólnie przecież dążymy do jednego, razem ustalonego celu. Każde z naszych wdrożeń opracowywane jest przez zespół specjalistów, wśród których są informatycy, analitycy, wdrożeniowcy oraz eksperci z dziedziny marketingu i e-biznesu. Dzięki temu nasze projekty są skuteczne i przynoszą zakładane (i oczekiwane) korzyści. POBIERZ BEZPŁATNIE KARTĘ PRODUKTOWĄ elseASENTDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM PRODUKCIECZEKAMY NA PAŃSTWA PYTANIA

Masz pytania?

Oddzwonimy!

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

* - pole obowiązkowe.

Comments are closed.