Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter

ELSE to doświadczony dostawca systemów informacyjnych dla dystrybucji, magazynowania i produkcji

   
All articles:

ELSE Sp.J. – zaufany partner MICROSOFT

W telegraficznym skrócie uzyskanie kompetencji Microsoft Silver Application Development pozwala znaleźć się wśród najlepszych 5 % partnerów firmy Microsoft na całym świecie. Wśród licznych korzyści jakie zyskało ELSE, z których oczywiście mogą korzystać klienci Spółki, znajdują się m.in.:
  • gwarancja niezawodności produkowanego oprogramowania
  • stabilność funkcjonowania i ciągły rozwój technologiczny rozwiązań Spółki
  • łatwy dostęp do najnowszego oprogramowania Microsoft w celu obsługi działalności i testowania rozwiązań,
  • podniesienie kwalifikacji pracowników dzięki szkoleniom biznesowym i technicznym,
  • usługi pomocy technicznej i doradztwa, które pozwalają na sprawniejszą obsługę naszych klientów,
  • prezentacje, demonstracje oraz programy finansowania i motywacji, które umożliwiają zwiększenie sprzedaży i szybszą realizację transakcji.
Cezary ZajczkowskiZdaniem Dyrektora IT - Cezarego Zajączkowskiego - współwłaściciela Spółki, kompetencja przyznana przez Microsoft to: „Doskonała podwalina działalności naszej firmy, która pozwala nam na stały dostęp do wiedzy. Dzięki statusowi dostawcy zintegrowanych rozwiązań informatycznych optymalizujących procesy zarządcze spełniamy oczekiwania klientów i utrzymujemy wysoki poziom konkurencyjności na rynku. Współpraca z firmą Microsoft oznacza dla nas niegraniczony dostęp do wiedzy i stały rozwój absolutnie niezbędny w tak dynamicznie rozwijającym się rynku.” Certyfikacja

Comments are closed.